Sveiki, na štai ir pirmasis mano įrašas šiame puslapyje. Kadangi jis kol kas dar yra tik pas mane galvoje pasistengsiu po truputi apibūdinti kaip viskas vyko nuo pat pradžių, taigi, sugalvojęs šį tą nuveikti jau esu labai senai, tačiau tik dabar atsirado tikrasis noras kažką sukurti, prieš tai buvau, tik tam kad egzistuoti, dabar tai bus tikrasis mano veidas internete…

 


Iki šios dienos esu sukūręs logotipą, dabar darau temai skaidres tai kažkas tokio kas bus visų puslapių viršuje, kažkaip perdėtai skubu ir nelabai sekasi, įsidėjau analitikų kodą, susikūriau pagrindini statinį puslapį ir kažkas mane patraukė berašant baigti darbą kurį buvau pradėjęs pasirenkant kad visi mano tokie ir kiti panašus įrašai nebūtų pirmame puslapyje kai akis užkliuvo už nuorodos kurioje bus patalpintas šitas straipsnis supratau kad kažkas ne taip ir ištryniau visus įrašus iš duomenų bazės labai nepagalvojęs apie saugomus nustatymus toje pačioje duomenų bazės lentelėje, kaip sako gyveni ir mokaisi, na kol kas dar tik savaitė tik kaip aš krapštausi prie šio puslapio, ir viskas taip panašiai ir svyruoja, rodos viskas gerai ir taip kokia nesąmonę padarau tada aišku žiauriai susinervinu kai tenka iš naujo viską kurti, bet tai man kažkaip nelabai atgraso, baisiau yra kai darau kažką ir nesigauna, tada jau reikia eit prasivaikščiot bent jau po kambarį kad šviežios mintys įeitų į galvą, taigi pradžiai tiek, atnaujindamas papasakosiu čia daugiau kaip man sekėsi toliau kurti ir ką esu padaręs iki šiol.

 

Kažkada kaip naudojausi WAP paslauga veidukai būdavo labai svarbu, taigi įdėjau ir čia beveik 230 naudokitės į sveikatą… (išimta) vietoj to įdėta daugiau negu tūkstantis ikonų

Apačioje sumečiau keletą savo socialinių tinklų nuorodų, kol kas dar galutinai ne esu apsisprendęs ką toliau su juo daryti… bet manau kad čia ir kituose vidiniuose puslapiuose galėsite rasti skirtingu nuorodų į kitus mano administruojamus ne tokius populiarius socialinius tinklus kaip facebook, twitter, google+, t.y.: flickr. pinterest, stumbleupon, tumblr, ir kt. o galų gale nusprendžiau visą šitą sukelt į puslapio viršų  ;))

Įdėjau puslapio paiešką… kuri veikia ajax principu vedant daugiau nei trys raides iškarto matysite keletą galimų rezultatų.

Pridėjau forumą, Jūs turėsite jį užpildyti turiniu, kol kas tik kelios kategorijos…. greitu metu bus daugiau.

QR kodas buvo pašalintas bet pridėtas puslapiu dalinimasis, patinka,  etc.

 

 

Kadangi puslapis dar tik testuojamas su keletą papildomų funkcijų registracija veikia pakvietimų sistema, norėdami gauti pakvietimą komentare įrašykite savo elektroninį paštą ir paminėkite jog norite pakvietimo… (Jūsų el. paštas nebus niekur viešinimas ir Jūs taipogi negausite jokių reklaminių laiškų nebent patys prisijungę pasirinksite užsisakyti prenumeratą).

 

Jau šviesėja pagrindinio puslapio stilistika, faktiškai dar chaosas, bet jau priėmiau sprendimą naudoti vientisą turinį… Iš tikro daug kas dar iki šiol liko nepaminėta kaip kad atnaujinti padarytų darbų puslapis ir kt. bet apie tai šiek tiek vėliau….

 

Facebook galite jungtis vieno mygtuko paspaudimu jei norite matyti naujausius mano puslapio įrašus tarp savo naujienų, tiesa ne visi, su laiku įleisiu vis daugiau žmonių prie laisvai pasiekiamo turinio kurio išsižadėjimas nurodytas registruojantis GPL licenzijos trečiame straipsnyje jungiantis programa prie puslapio naudojant facebook, ši galimybė nėra galima visiem nes turite patys su manim susisiekti dėl turinio kurį norite iš manęs gauti ir kiek mainais už tai galite įkelti savo. Tik išskirtinai prisidėsiantiems prie turinio kurio bus vis daugiau ir daugiau ilgalaikėje perspektyvoje iš visokiausių pasaulio šalių bus pasiūlytos bendradarbiavimo sutartys procentas nuo reklamos pardavimų.

 

Kadangi viskas kol kas vyksta A/B testai gyvai kuriamo puslapio principu viską matote patys, keičiasi puslapis po truputi galutinės versijos ko gero nebus dar ilgai ilgai, bet tikiuosi kad kažkada kažkas išvis čia kada nors bus 😉

 

1 KOMENTARAS

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here