Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz – Prayer In C (Robin Schulz Remix)

0
1470

Ar klubinė muzika tam tikru metu yra melancholija? Absoliučiai tai netgi turi būti. Bent jau tada, kai Prancūzijos alternatyvios pop-liaudies superžvaigždės Nili Hadida ir Benjamin Cotto, dar vadinama Lilly Wood & The Prick, turi savo kelią. Jų stebuklingą melodiją „Malda C“ greitai sumušė DJ, gamintojo ir etiketės savininkas Robin Schulz iš Osnabruko, Vokietijoje, ir sublimuotas į švytintą šokių puošmenų perlą!

Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz - Prayer In C (Robin Schulz Remix) (Official)
Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz – Prayer In C (Robin Schulz Remix) (Official)

Šių metų pradžioje „Lausbuben Records“ vadovas („Rascal“ įrašai) ir žvaigždė DJ Robinas Schulzas jau pateko į 40 iTunes „Top 40“ lenteles su savo „Sunset“. Paskutinis kovo jis įstūmė nė mažiau nei Pharrell Williams iš diagramų sosto su savo „bangos“ remiksą Olandijos reperis P. Probz ir paėmė jaukią poziciją numeris vienas Vokietijos singlų, iTunes, AirPlay ir šokių hitparade diagramas. Bet tai dar ne viskas, nes Robinas Schulzas yra daugiau nei sėkmingas tarptautiniu lygmeniu. „Waves“ remiksas liko 24-ije pasaulio „iTunes“ vienoje charakteristikoje, „Global Spotify“ chartijoje # 21 ir ilgiau kaip tris mėnesius buvo „Top 10“ pozicija „Beatport“ diagramose. Po pripažinto koncertinio pasirodymai Vokietijoje, Olandijoje, Prancūzijoje ir Jungtinėje Karalystėje, SoundCloud-vaidina milijonierius pasiekė į jo elektroninio maišą gudrybės ir pristato peržiūrėti artėjančių vasaros atostogų su savo deep house stiliaus remix Lilly Wood & The dūrio’S „Malda C „.

Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz – Prayer In C (Robin Schulz Remix) (Official)

Tai superžvaigždės bendradarbiavimas: „Malda C“ yra akustinė atvirkštinio vasaros vakarėlio naktį provense – levandos kvapas ore ir atmosferoje kažkur tarp melancholijos ir euforijos. Takelis yra varomas visiškai žavus, žąsų-Bump skatinančius balsas Nili Hadidas, kuris su savo seksualus-dūminis tembro, vaiduokliškų žodžiai, taip pat Benjamin Cotto anketa ilgesingas akustinė gitara melodija sukurti organines Vibe. „Robin Schulz“ grojimas remia garsųjį tiesioginį ritmą, kuris paverčia originalų liaudies pop muzikos takelį į energingą. melodijos namų klubo himnas. Ir Schulzas turite žinoti, kaip tai padaryti: beveik 113.000 SoundCloud pasekėjų, kurie paspaudėte savo takelius kelis milijonus kartų apskritai, negali klysti (pavyzdžiui, „Willst Du“ turi daugiau nei 1,2 mln paspaudimų arba „Saulėlydis“ daugiau nei 820,000) .

Be to, jo „YouTube“ vaizdo klipai, skirti jo „bootlegs“ su milijonais paspaudimų, rodo, kad Robinas Schulzas žino, kaip pasinaudoti naujausiu garsu ir pakelti į masines naujoje pakuotėje.

Šiuo metu „Robin Schulz“ patiria karščiausius klubus Europoje. Ir originalūs kūrinio kūrėjai, Paryžiaus duetas Lilly Wood & The Prick neturi pajusti šlovės. Prancūzijoje namuose šis duo išaugo iki tikrųjų superžvaigždžių po jų dvigubo platinos debiutavo. Metų pradžioje vienos albumo trasa „Into Trouble“ buvo naudojama televizijos vietoje, skirtoje brangiųjų papuošalų prekės ženklui „Cartier“. Kartu su Robinu Schulzu jie pristato kitą klubo deimantą „Prayer in C (Robin Schulz Remix)„.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia